Warsztaty świąteczne

W okresie świątecznym wiele firm organizuje spotkania pracownicze wraz z rodzinami. Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalne warsztaty świąteczne, na których mają okazję wykazać się pomysłowością oraz zdolnościami manualnymi.


 Nasze warsztaty obejmują między innymi ; tworzenie kartek świątecznych, własnoreczne ozdabianie pisanek, tworzenie papierowych choinek, ubieranie choinki i wiele więcej. 


Warsztaty plastyczne to również świetny sposób na udoskonalenie współpracy rodziców z dziećmi, gdyż zachęcamy do wspólnej pracy nad ozdobami.


 Oczywiście na każdym stanowisku plastycznym obecny jest nasz animator - opiekun, który z checią Państwu pomoże, czy też zainspiruje. Dzięki naszej agencji eventowej nie muszą się Państwo niczym martwić, tylko cieszyć się ze wspaniałej zabawy.


 Zapewniamy wszystkie niezbędne artykuły, gadżety itp. Takie spotkanie świąteczne nie może obyć się oczywiście bez udziału prawdziwego Świętego Mikołaja, który rozda dzieciom prezenty oraz opowie historię swojej podróży z dalekiej Laponii.